Penguen Blog

 • Aralık 20, 2022 Kampçılık Dağcılık

  Son dönemlerde doğayla iç içe yaşamın getirdiği alışkanlıklar arasında kış kampı yer almaya başladı. Buna bağlı olarak artan, kışlık kamp çadırı ve kışlık kamp malzemeleri de yine doğada zaman geçirmek isteyenlerin gözdesi konular halini almaya başladı diyebiliriz. Ancak özellikle kış kampı konusunda daha az tecrübeye sahip olan ve yeni ilgilenmeye başlayanların aklında birçok soru işareti de oluşmaya başladı. Konforlu bir kış kampı için nelerin gerekli olduğu ve kamp çadırı fiyatları da bu noktada büyük önem kazandı.

  Peki, konforlu bir kış kampı için gerekli olanlar nelerdir? Hangi kışlık kamp malzemeleri en ergonomik çözümleri sunar?

  kış kampı, kışlık uyku tulumu, çadırda sıcak kalma, kışlık çadır, Kışlık kamp çadırı, uyku tulumu modelleri
 • Dış mekanda geçen sürelerin ortalaması da artmakta outdoor ayakkabı ve outdoor bot modelleri daha sık tercih edilmektedir. Kış kamplarında giyim ile ön plana çıkmaya başlayan bu konu, hiç şüphesiz tüm kamp ve outdoor sevenlerin de ilgi odağı haline gelmektedir.

  Peki, outdoor ayakkabı ve outdoor bot modelleri seçiminde nelere dikkat edilmelidir? Outdoor ayakkabı fiyatları nedir?

  outdoor ayakabi, outdoor bot, outdoor ayakkabı seçimi, yuruyus ayakkabısı,
 • Kasım 27, 2022 Kampçılık Dağcılık

  Kamp çadırı veya kışlık çadır alındığında doğayla iç içe bir yaşam veya tatil tam olarak başlamış sayılıyor mu? Elbette hayır. Kışlık çadır veya kamp çadırı ile ergonomik zaman geçirebilmenin formülü doğru çadır kurmadan geçiyor.

  kamp çadırı, kışlık çadır, Kışlık kamp çadırı,
 • Kasım 20, 2022 Kampçılık Dağcılık

  Peki, kış kampında sıcak kalmanın ipuçları nelerdir? Kışlık kamp çadırı, uyku tulumu modelleri ve diğer kışlık kamp malzemeleri yeterli sıcaklığı sağlamada ne kadar etkilidir?

  Kamp yapmak birçok kişi tarafından sevilen aktiviteler arasında yer almaktadır. Ancak kamp yapılacak mevsim bu etkinliği sevenler için kimi zaman zorlu koşulları da beraberinde getirebilmektedir. Özellikle kamp için kış aylarını tercih edenler, kışlık kamp çadırı ve kışlık kamp malzemeleri olmasına rağmen vücutlarını sıcak tutmada güçlük çekebilmektedir.

  kış kampı, kışlık uyku tulumu, çadırda sıcak kalma, kışlık çadır, Kışlık kamp çadırı, uyku tulumu modelleri
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı