Penguen Blog

 • Kasım 27, 2022 Kampçılık Dağcılık

  Kamp çadırı veya kışlık çadır alındığında doğayla iç içe bir yaşam veya tatil tam olarak başlamış sayılıyor mu? Elbette hayır. Kışlık çadır veya kamp çadırı ile ergonomik zaman geçirebilmenin formülü doğru çadır kurmadan geçiyor.

  kamp çadırı, kışlık çadır, Kışlık kamp çadırı,
 • Kasım 20, 2022 Kampçılık Dağcılık

  Peki, kış kampında sıcak kalmanın ipuçları nelerdir? Kışlık kamp çadırı, uyku tulumu modelleri ve diğer kışlık kamp malzemeleri yeterli sıcaklığı sağlamada ne kadar etkilidir?

  Kamp yapmak birçok kişi tarafından sevilen aktiviteler arasında yer almaktadır. Ancak kamp yapılacak mevsim bu etkinliği sevenler için kimi zaman zorlu koşulları da beraberinde getirebilmektedir. Özellikle kamp için kış aylarını tercih edenler, kışlık kamp çadırı ve kışlık kamp malzemeleri olmasına rağmen vücutlarını sıcak tutmada güçlük çekebilmektedir.

  kış kampı, kışlık uyku tulumu, çadırda sıcak kalma, kışlık çadır, Kışlık kamp çadırı, uyku tulumu modelleri
 • Kasım 10, 2022 Kampçılık Dağcılık

  Her ne kadar kış kampı çok tercih edilen yaşam biçimlerinden biri olsa da bazı ekipman barındırma zorunluluklarını da beraberinde getirmektedir. kışlık uyku tulumu, kamp uyku tulumu ve uygun uyku tulumu fiyatları kullanıcılar arasında cevabı arananlar arasında yerini almıştır.

  kışlık uyku tulumu, kamp uyku tulumu, uyku tulumu fiyatları
 • Haziran 23, 2022

  Hem kendi sınırlarımızı zorlamak, hem de doğanın tadını çıkarmak için yapılabilecek en iyi aktivitelerden biridir kamp. Kimi sadece yaz sezonunda, kimi ise mevsim farketmeksizin kendini doğanın kollarına atar, kendini bir su kenarında ya da büyük ağaçlar arasında kamp çadırı içinde bulur. Kamp yaparken bazen hayatı kolaylaştıracak birçok kamp ekipmanı ile yola çıkılır, bazen ise sadece temel ihtiyaçlar yeterli olur kamp ateşinin keyfini çıkarmaya.

  Hadi gelin birlikte kısa bir tura çıkalım ve kamp konforunu artıracak ekipmanlara göz atalım.

  kamp çantası, kamp çantası seçimi, kamp çantası nasıl olmalı, en iyi kamp çantası,