Penguen Outdoor Hakkında Yorumlar - Şikayetler

Penguen Dünyasına Hoş Geldiniz!


Doğada olmanın ve uçsuz bucaksız yeşiller arasında size keyif veren maceralara atılmanın tadına doyum olmaz. Bazen bir doğa yürüyüşünde, bazen bir tırmanışta bazen ise karla kaplı tepelerde kayarken bulursunuz kendinizi. Bahar geldiğinde çiğ düşmüş çimenlere atarsınız adımınızı kamp çadırınızdan dışarı çıkarken.


Doğada olmak böylesine keyifli, böylesine heyecan vericiyken, bu hobi için yüksek kaliteli ve uzun ömürlü ekipmanlara sahip olmak da son derece öneme sahip olmalı. Doğa koşullarında yapılan sporların güvenilir ekipmanlar olmadığında ciddi yaralanmalara ve sakatlanmalara sebep olabileceği de göz önüne alındığında dünya çapında tanınmış markalar ile outdoor maceralarına atılmak olmazsa olmazlardandır.


Bu sebeple, Penguen Outdoor ekibi olarak, outdoor severlere ve macera tutkunlarına önde gelen doğa sporları markalarını hızlı ve güvenilir bir şekilde temin edebilecekleri bir platform sunmak amacıyla yola çıktık. Sektörün gerçek dinamiklerini sektörün içinde yaşayan bir takım olarak en iyi şekilde bildiğimiz ve ihtiyaçları daha hızlı analiz edebildiğimiz için tüketicilerimize ihtiyaç duyacakları en güncel teknolojik ürünleri çok uygun fırsatlarla sunuyor ve deneyim anlamında tüm bilgi birikimimizle yardımcı oluyoruz.


Sezona uygun olarak ürün çeşitliliğimizi ve stoklarımızı güncelliyor, outdoor ayakkabı, kamp çadırı, kamp mutfağı ekipmanları, termos ve uyku tulumu gibi doğada kamp ya da spor faaliyetleri esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ürünü online sipariş sistemi ile sizlere sunuyoruz.


Hakkımızdan her türlü bilgi ve merak ettiğiniz soru için web sitemiz iletişim bölümlerinden ya da 0 545 735 45 55 numaralı kurumsal telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.Outdoor dünyasına yeni bir soluk getirecek Penguen Outdoor doğaseverlerle buluşuyorDikey Limit Doğa Sporları ve Spor Malzemeleri San. Tic. A.Ş


871 sk. No.2 Konak / İzmir 05457354555


-

[email protected]


penguen outdoor magaza
penguen outdoor magaza 2
penguen outdoor magaza 3
penguen outdoor mağaza 5
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı