Lowa Camino Gtx Mid Erkek Trekking-Dağcılık Botu
Lowa Camino Gtx Mid Erkek Trekking-Dağcılık Botu
Lowa Camino Gtx Mid Erkek Trekking-Dağcılık Botu
Lowa Camino Gtx Mid Erkek Trekking-Dağcılık Botu
Lowa Camino Gtx Mid Erkek Trekking-Dağcılık Botu
Lowa Camino Gtx Mid Erkek Trekking-Dağcılık Botu
Lowa Camino Gtx Mid Erkek Trekking-Dağcılık Botu
Lowa Camino Gtx Mid Erkek Trekking-Dağcılık Botu

Lowa Camino Gtx Mid Erkek Trekking-Dağcılık Botu

Marka : Lowa
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺9.900,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.920,00(KDV Dahil)

Ürün Menşei: Almanya

:

Zamanla çok şey değişir. Ve bu da aynı. Ancak bu şekilde iyi şeyler daha da iyi hale gelebilir. Tutturucu Vibram® dış taban korunurken, yastıklamalı orta taban ve bazı fonksiyonel detaylar eklendi. Ayrıca asimetrik C4 dili maksimum konfor sağlar. X-LACING®, iki bölgeli bağcık ve makaralı kancalara sahip bağcık sistemi ayrıca bireysel ihtiyaçlara en uygun şekilde uyarlanmış bir uyum sağlar. Doğal yürüme davranışını desteklemek için, FLEXFIT® sistemi ile birlikte derin çekme kancası kullanıldı ve bu alanda malzeme azaltıldı. Orta derecede sert yürüyüş ayakkabılarının her türlü hava koşulunda kullanılabilmesi için sağlam nubuk deri, su geçirmez bir GORE-TEX membran ile donatılmıştır.

CAMINO GTX, Vibram® tabana sahiptir. İtalyan taban üreticisi, uzun yıllardır yüksek kaliteli taban alanında lider markalardan biri olmuştur.

VIBRAM® APPTRAIL II taban, modern, kendi kendini temizleyen bir profile sahiptir. Olağanüstü niteliklerini her şeyden önce zorlu arazilerde kanıtlıyor. Tabanın özellikleri, inişte puan kazandıran belirgin topuk cephesi ile herhangi bir arazide güçlendirilir.

 

Şiddetli yağmur ve karda bile garantili hava koruması: Camino GTX, bir GORE-TEX membranı ile donatılmıştır. Yenilikçi teknoloji, optimum su geçirmezlik ve nefes alabilirlik sağlar.

 

Kalıcı olarak su geçirmez
Membran güvenilir bir şekilde su geçirmezdir. Hangi macerayı planlıyor olursanız olun, ayaklarınızı kuru ve rahat tutmak için GORE-TEX teknolojisine güvenebilirsiniz.

 

Yüksek nefes alabilirlik
Optimize edilmiş nefes alabilirlik için tasarlanan GORE-TEX ayakkabılar, yoğun aktiviteler sırasında bile hoş rahatlık sağlar. İçerideki su buharı GORE-TEX zarındaki milyarlarca gözenekten kaçabilirken, su nüfuz edemez.

 

Rüzgar geçirmez
GORE-TEX membranı rüzgarı ve havayı güvenilir bir şekilde dışarıda tutar. Yani turlar her türlü hava koşulunda mümkündür.

 

İki bölgeli bağcık sayesinde, Camino GTX'in ön ayağı ve gövdesi ayrı olarak ayarlanabilen bağcık bölgelerine sahiptir. Bu, ayakkabının ayağın anatomisine ayrı ayrı uyarlanmasına ve yokuş yukarı ve yokuş aşağı gitmek için farklı şekilde bağlanmasına olanak tanır.

Bağcıkların deliklerden esnek ve pürüzsüz bir şekilde geçmesini sağlamak için, Camino GTX'in metal halkalarındaki küçük toplar sürtünmeyi en aza indirir.

Bu, dilin ait olduğu yere oturduğu anlamına gelir - kayma veya basınç noktaları olmadan: X-LACING® teknolojisi ile bu, Camino GTX ile kolayca mümkündür. Özel bağcık, dili hem dikey hem de yatay olarak sabitler. Bağcık, ayağın bireysel yüksekliğinden bağımsız olduğundan, bu yapı her ayak için idealdir. Bu bağcık teknolojisi ile bağcıkların baskısı artık sadece kancalara değil, tüm dile aktarılıyor.

Bir yürüyüş ayakkabısının üst kısmı hafifçe bükülebilirse, ayak daha iyi yuvarlanabilir. Bu, özellikle yokuş yukarı yürürken enerji tasarrufu sağlar ve gözle görülür bir rahatlık sağlar. Bu nedenle LOWA, Camino GTX'de esnek bir bölge ve ayağın kıvrımında "dantel halkası" olarak adlandırılan bir yeri birleştirmiştir. Bu, deliği yeniden yerleştirmek ve topuk uyumunu iyileştiren ve esnemeyi kolaylaştıran esnek bir derin çekme kancası kullanmak anlamına gelir.

Her bir deliğin esnek olması için, her bir bağcık parçasında Camino GTX'e takılırlar. Bunlar, baskı noktalarından kaçınmak için yumuşak bordürlü deriden veya esnek tekstil malzemelerinden yapılmıştır. Deliklerin esnek yerleşimi sayesinde, bağcıklar tek tek noktalarda aşırı basınca neden olmadan kişiye özel ayarlanabilir. Aynı zamanda, dil güvenilir bir şekilde kenarlıdır.

Dilin bu özel yapısı ile Camino GTX'in kullanım rahatlığı gözle görülür şekilde artırılmıştır. Örneğin, dil ayağın dış kısmında daha kalın bir dolguya ve üst kısımda yumuşak bir bitişe sahiptir. Bu asimetrik dolgu, ayağın farklı bölgelerinde etkili bir şekilde dengeli destek sağlar. Ayakların anatomisini dikkate almak için, ayak bileği bölgeleri için girintiler içeride dışa göre daha yüksektir. Ek olarak, ayağın iç kısmına esnek bir esnek parça entegre edilmiştir.

 

Ağırlık: 1600g/çift

Garanti Süresi
12 Ay
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı