LOWA CAREZZA GTX LO
LOWA CAREZZA GTX LO
LOWA CAREZZA GTX LO
LOWA CAREZZA GTX LO
LOWA CAREZZA GTX LO
LOWA CAREZZA GTX LO
LOWA CAREZZA GTX LO

LOWA CAREZZA GTX LO

Marka : Lowa
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺7.590,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺6.831,00(KDV Dahil)

Menşei Ülke: Almanya

:

BİRDEN FAZLA ÖZELLİK TEK AYAKKABIDA BİRLEŞMİŞTİR

 

Yeni CAREZZA GTX LO ayağınızdayken turunuz sırasında kesinlikle dinamik olacaksınız. İhtiyacınız olan stabiliteye sahip olmanızı sağlamak için üst kısım Jakarlı dokuma malzemelerden yapılmıştır. Tekstil elyaflarını sıkı bir şekilde iç içe geçiren özel bir işleme yöntemiyle üretilir. PU elyafın kullanımı, ağır aşınmaya maruz kalan alanlarda olağanüstü dayanıklılık sağlar. Daha az aşınmaya maruz kalan bölgelerde, diğer ve daha gevşek dokunmuş kumaş lifleri iyi nefes alabilirliği kolaylaştırır. Uzatılmış bağcık sistemi ve topuktaki ikinci çekme deliği de LOW-CUT modelinin mükemmel uyum sağlamasına katkıda bulunuyor. Su geçirmez, nefes alabilen GORE-TEX membran sayesinde rahat giyilebilirlik sağlanır. Fonksiyonel konsept, hoş yastıklama sağlayan LOWA DynaPU®+ orta taban ve sportif, derin dişli Vibram dış taban ile tamamlanır.

 

DÜNYA İLE BAĞLANTINIZ

CAREZZA GTX LO, Vibram tabanla donatılmıştır. İtalyan taban üreticisi, uzun yıllardır yüksek kaliteli tabanların önde gelen markalarından biri olmuştur.

VIBRAM ROCK TRAC® SENSE gücünü çok yönlü arazilerde gösterir: İyi kavrama, Vibram XS Trek kauçuk bileşimi ve özel üçgen profil tasarımı optimum konfor sağlar.

 


HAVA KOŞULLARINA GARANTİLİ KORUMA

 

Sağanak yağmurda ve şiddetli karda bile hava koşullarına karşı garantili koruma: CAREZZA GTX LO, GORE-TEX membranla donatılmıştır. Yenilikçi teknoloji, optimum su geçirmez koruma ve nefes alabilirlik sağlar.

Kalıcı olarak su geçirmez
Membran güvenilir su geçirmez koruma sağlar. Ne tür bir macera planlıyor olursanız olun, ayaklarınızı hoş bir şekilde kuru tutmak için GORE-TEX teknolojisine güvenebilirsiniz.

Yüksek nefes alabilirlik
Optimum nefes alabilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanan GORE-TEX ayakkabılar yoğun aktiviteler sırasında bile hoş bir rahatlık sağlar. Su ayakkabının içine nüfuz edemez ve ayakkabının içinde üretilen nem, GORE-TEX membranındaki milyarlarca gözenekten dışarı çıkar.

Rüzgar geçirmez
GORE-TEX membran rüzgara ve hava koşullarına güvenilir bir şekilde karşı koyar. Sonuç olarak hava nasıl olursa olsun tura çıkabilirsiniz.

 

 

SÜREKLİ İYİ BİR REBOUND ETKİSİ İÇİN

CAREZZA GTX LO'da LOWA DynaPU®+ kullanılır. Ayakkabıların orta tabanında kullanılan özel olarak geliştirilmiş köpük dolgudur. Ayakkabının yuvarlanma özelliklerinde ve yastıklamasında önemli bir rol oynar. Yeni LOWA DynaPU®+, özel hücre yapısı sayesinde daha da iyi bir iyileşme davranışı sunar. Bu da sporcular için daha iyi bir geri tepme etkisi yaratır. Sürekli kullanımda bile iyileşme davranışı yüksek performans özelliklerinden hiçbirini kaybetmez.

İyi geri tepme etkisi
Poliüretan adı verilen plastik, çok iyi tamponlama özelliklerine sahip bir köpük dolgudur. Milyonlarca küçük baloncuk sık sık birbirine bastırıldığında bile plastik formunu koruyor ve orijinal durumuna geri dönüyor. Bu da iyi bir geri tepme etkisi yaratır.

İyi konfor
Özel malzeme gelişimi, iyi yastıklama özellikleriyle karakterize edilir. Sonuç olarak, uzun yürüyüşler sırasında bile yürüme konforu ve yuvarlanma özellikleri gözle görülür şekilde arttı.

Hafif
Poliüretan adı verilen plastik çok hafif bir köpük dolgudur. Sonuç, en iyi konforu sunan bir tabandır.

 

EN SEVDİĞİNİZ AYAKKABILARINIZ İÇİN İKİNCİ BİR HAYAT

CAREZZA GTX LO ayakkabı modeli çözülebilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı