Lowa Cevedale Evo Gtx Erkek Dağcılık ve Trekking Botu Lime/Flame
Lowa Cevedale Evo Gtx Erkek Dağcılık ve Trekking Botu Lime/Flame
Lowa Cevedale Evo Gtx Erkek Dağcılık ve Trekking Botu Lime/Flame
Lowa Cevedale Evo Gtx Erkek Dağcılık ve Trekking Botu Lime/Flame

Lowa Cevedale Evo Gtx Erkek Dağcılık ve Trekking Botu Lime/Flame

Marka : Lowa
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺11.490,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺10.341,00(KDV Dahil)

Ürün Menşei: Almanya

:

Bazen karar veremiyorsunuz: bugün daha kolay bir yüksek irtifa turu mu, dağ tırmanışı mı yoksa ferrata ile zorlu bir tur mu? CEVEDALE II GTX ile istediğiniz araziye spontane bir şekilde gidebilirsiniz. Çünkü bu çok yönlü alp ayakkabısı Vibram® dış taban ve sağlam yarma deriden yapılmış şaft sayesinde her şeyle başa çıkabilir - ister kayalık arazilerde ister baş döndürücü yüksekliklerde. Ayrıca, kalite ve uyumun mükemmel kombinasyonu sayesinde doğa deneyimini giyerken büyük keyif veriyor.

CEVEDALE II GTX'in bir TIRMANMA BÖLGESİ vardır. Bu, kolay tırmanmaya izin veren ön taban alanının düz bir yapısıdır.

Performans tabanı VIBRAM® SCALATORE EVO, yüksek dağ zirveleri için tasarlanmıştır. Kauçuk bileşimi içeren taban profili, taban temas yüzeyi ve tabanın ucundaki "tırmanma bölgesi", hassas adım atma ve iyi kavrama sağlar.

 

Şiddetli yağmur ve karda bile garantili hava koruması: CEVEDALE II GTX, bir GORE-TEX membranı ile donatılmıştır. Yenilikçi teknoloji, optimum su geçirmezlik ve nefes alabilirlik sağlar.

Kalıcı olarak su geçirmez

Membran güvenilir bir şekilde su geçirmezdir. Hangi macerayı planlıyor olursanız olun, ayaklarınızı kuru ve rahat tutmak için GORE-TEX teknolojisine güvenebilirsiniz.

Yüksek nefes alabilirlik

Optimize edilmiş nefes alabilirlik için tasarlanan GORE-TEX ayakkabılar, yoğun aktiviteler sırasında bile hoş rahatlık sağlar. İçerideki su buharı GORE-TEX zarındaki milyarlarca gözenekten kaçabilirken, su nüfuz edemez.

Rüzgar geçirmez
GORE-TEX membranı rüzgarı ve havayı güvenilir bir şekilde dışarıda tutar. Yani turlar her türlü hava koşulunda mümkündür.

İki bölgeli bağcık sayesinde CEVEDALE II GTX'in ön ayağı ve gövdesi ayrı olarak ayarlanabilen bağcık bölgelerine sahiptir. Bu, ayakkabının ayağın anatomisine ayrı ayrı uyarlanmasına ve yokuş yukarı ve yokuş aşağı gitmek için farklı şekilde bağlanmasına olanak tanır.

Dağlık arazide dışarıda olanlar sayısız zorluklarla karşı karşıyadır. Scree alanları, kayalık çıkıntılar ve engebeli arazi, ayakkabı konusunda en yüksek talepleri karşılamaktadır. Bu nedenle LOWA, zemin için iyi bir his sağlamak için CEVEDALE II GTX'de CLOSE TO THE GROUND teknolojisini kullandı. Burada taban, zemine olan mesafe mümkün olduğu kadar küçük olacak şekilde inşa edilmiştir. Ayakkabının tamamında toplam yüksekliğin bu şekilde en aza indirilmesi, zorlu turlarda doğal bir taşıma konforu sağlar ve engebeli arazide daha dengeli bir ayak basımı sağlar.

CEVEDALE II GTX, FLEXFIT-SYNCRO® teknolojisi ile donatılmıştır. Bu, ayakkabının üst kısmının alt bacakla "eşzamanlı" olarak hareket etmesini sağlayan asimetrik bir üst yapıdır. Bu, özellikle patikalarda ve patikalarda veya engebeli arazide yürüme konforunu belirgin şekilde artırır. Teknoloji, ayağın kalça ekleminin altına merkezi olarak yerleştirilmediği, ancak ortaya doğru hafifçe kaydığı gerçeğini hesaba katar.

Basitçe sıkın ve sabitleyin: Bağlamayı basitleştirmek için LOWA, CEVEDALE II GTX için özel bir sıkma kancası geliştirmiştir. Bu, iki bölgede bağlamaya izin verir. Ayakkabının alt bölgesindeki bağcıklar sıkıldıktan sonra bu sıkma kancası ile bağcık bloke edilebilir. Kanca braketini yukarı doğru iterek, kelepçe serbest kalır ve üst bağcık gevşetilebilir.

Ayakkabı bağcığının deliklerden esnek ve düzgün bir şekilde geçmesini sağlamak için CEVEDALE II GTX'in metal halkalarındaki küçük toplar sürtünmeyi en aza indirir.

Dil ait olduğu yere oturur - kayma veya basınç noktaları olmadan: X-LACING® teknolojisi ile bu, CEVEDALE II GTX ile kolayca mümkündür. Özel bağcık, dili hem dikey hem de yatay olarak sabitler. Bağcık, ayağın bireysel yüksekliğinden bağımsız olduğundan, bu yapı her ayak için idealdir. Bu bağcık teknolojisi ile bağcıkların baskısı artık sadece kancalara değil, tüm dile aktarılıyor.

Bir yürüyüş ayakkabısının üst kısmı hafifçe bükülebilirse, ayak daha iyi yuvarlanabilir. Bu, özellikle yokuş yukarı yürürken enerji tasarrufu sağlar ve gözle görülür bir rahatlık sağlar. Bu nedenle LOWA, CEVEDALE II GTX'de esnek bir bölge ve ayak kıvrımına "dantel halkası" adı verilen bir bölge eklemiştir. Bu, deliği yeniden yerleştirmek ve topuk uyumunu iyileştiren ve esnemeyi kolaylaştıran esnek bir derin çekme kancası kullanmak anlamına gelir.

Her bir deliğin esnek olması için CEVEDALE II GTX'in ayrı dantel parçalarına takılırlar. Bunlar, baskı noktalarından kaçınmak için yumuşak bordürlü deriden veya esnek tekstil malzemelerinden yapılmıştır. Deliklerin esnek yerleşimi sayesinde, bağcıklar tek tek noktalarda aşırı basınca neden olmadan kişiye özel ayarlanabilir. Aynı zamanda, dil güvenilir bir şekilde kenarlıdır.

CEVEDALE II GTX "yarı otomatik kramponlar" için uygundur. Bunlar, tabanın ön kenarı olmayan ancak arkası olan dağcılık ve yaklaşma ayakkabıları için kramponlardır.

Geniş tur yelpazesi Topuk bantlı yarı otomatik kramponlar, çok çeşitli turlar için hibrit bir çözümdür. Bu onları buz ve kaya üzerinde kombine turlar için ideal kılar.

Alp için uygun

botlar Topuk klipsli yarı otomatik kramponlar sadece ayakkabının arkasında bir külbütör montajı gerektirir. Bu nedenle sistem, şartlı ve tam krampon uyumlu alp ayakkabılarıyla iyi uyum sağlar.

Çok yönlü kullanım

Topuktan askılı yarı otomatik kramponlar, sepet ve manivela sistemi sayesinde çok değişken bir şekilde kullanılabilir.

 

Ağırlık: 1650g/çift

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Garanti Süresi
12 Ay
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı