DELAGO GTX LO
DELAGO GTX LO
DELAGO GTX LO
DELAGO GTX LO
DELAGO GTX LO
DELAGO GTX LO
DELAGO GTX LO
DELAGO GTX LO

LOWA DELAGO GTX LO

Marka : Lowa
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺6.000,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.099,00(KDV Dahil)

Menşei Ülke: Almanya

:

DELAGO GTX LO, sadece dağlarda öne çıkmayan klasik bir yaklaşma ayakkabısıdır. Sağlam bir lastik başlık ve topuk bölgesinde yarma deriyi hasara karşı koruyan hafif bir PU film ile birlikte gelir. Üçgen çivileri ve çok yönlü olarak düzenlenmiş profili ile kavrayan Vibram® dış taban, her adımın sizi güvenli ve kesin bir şekilde hedefinize götürmesini sağlamak için optimum tutuş sağlar. Orta derecede sert orta taban ve üst kısımdaki her iki delik, ilave destek sağlar. Onların yardımıyla ayakkabıyı daha da sıkı bağlayabilir ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre en uygun şekilde ayarlayabilirsiniz. Bahsedilmesi gereken tek özellik, hava koşullarından bağımsız olarak zorlu rotalara kolayca girmenizi sağlayan topuktaki karabina kayışı ve su geçirmez GORE-TEX astardır.

DELAGO GTX LO, bir Vibram® taban ile donatılmıştır. İtalyan taban üreticisi, uzun yıllardır yüksek kaliteli tabanların lider markalarından biri olmuştur.

VIBRAM® ROCK TRAC® SENSE, çok yönlü arazide gücünü gösterir: İyi kavrama, Vibram® Megagrip kauçuk bileşimi ve özel üçgen profil tasarımı optimum konfor sağlar.

LOWA DynaPU®+, DELAGO GTX LO'da kullanılır. Bu, ayakkabıların orta tabanında kullanılan özel olarak geliştirilmiş bir köpük dolgudur. Ayakkabının yuvarlanma özelliklerinde ve yastıklamasında önemli bir rol oynar. Yeni LOWA DynaPU®+, özel hücre yapısı sayesinde daha da iyi iyileşme davranışı sunar. Bu da sporcular için geliştirilmiş bir geri tepme etkisi yaratır. Sürekli kullanımda bile, toparlanma davranışı yüksek performans özelliklerinden hiçbir şey kaybetmez.

 

İyi geri tepme etkisi
Poliüretan adı verilen plastik, çok iyi yastıklama özelliklerine sahip bir köpük dolgudur. Plastik, milyonlarca küçük baloncuk sık sık birbirine bastırıldığında bile şeklini korur ve orijinal durumuna geri döner. Bu da iyi bir geri tepme etkisi yaratır.

İyi konfor
Özel malzeme geliştirme, iyi yastıklama özellikleri ile karakterize edilir. Sonuç olarak, uzun yürüyüşlerde bile yürüme konforu ve yuvarlanma özellikleri fark edilir şekilde artırıldı.

Hafif
Poliüretan adı verilen plastik çok hafif bir köpük dolgudur. Sonuç, en iyi konforu sunan bir tabandır.

Sağanak yağmurda ve yoğun karda bile garantili hava koruması: DELAGO GTX LO, bir GORE-TEX membran ile donatılmıştır. Yenilikçi teknoloji, optimum su geçirmez koruma ve nefes alabilirlik sunar.

Kalıcı olarak su geçirmez
Membran güvenilir su geçirmez koruma sağlar. Ne tür bir macera planlıyor olursanız olun, ayaklarınızı hoş bir şekilde kuru tutmak için GORE-TEX teknolojisine güvenebilirsiniz.

Yüksek nefes alabilirlik
Optimum nefes alabilirlik düşünülerek tasarlanan GORE-TEX ayakkabılar, yoğun aktiviteler sırasında bile hoş bir rahatlık sağlar. Su ayakkabının içine giremez ve ayakkabının içinde üretilen nem, GORE-TEX zarındaki milyarlarca gözenekten dışarı çıkar.

Rüzgar geçirmez
GORE-TEX membran, güvenilir bir şekilde rüzgar ve hava koşullarına karşı savaşır. Sonuç olarak, hava nasıl olursa olsun bir tura çıkabilirsiniz.

Ağırlık: 1030 gr/Çift

 

Garanti Süresi
12 Ay
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR