LOWA FUSION® LO Nar Çiçeği / Siyah
LOWA FUSION® LO Nar Çiçeği / Siyah
LOWA FUSION® LO Nar Çiçeği / Siyah
LOWA FUSION® LO Nar Çiçeği / Siyah
LOWA FUSION® LO Nar Çiçeği / Siyah
LOWA FUSION® LO Nar Çiçeği / Siyah
LOWA FUSION® LO Nar Çiçeği / Siyah

LOWA FUSION® LO Nar Çiçeği / Siyah

Marka : Lowa
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺4.990,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.491,00(KDV Dahil)

Ürün Menşei: Almanya

:

LOWA FUSION® LO, özel bakıma ihtiyaç duyan yorgun ayaklar için mükemmel bir sığınaktır. Bu, özellikle sayanın çorap benzeri konseptinin anatomik şekli ile sağlanır. Ayakkabının ayağınızı sanal bir ikinci deri tabakasıyla sarmasını sağlayan ve iç kısımda ek bir destek ölçüsü sağlayan, ayaklarınızın aşırı çalışan kemerlerini canlandıracak özellikler sunan bir tasarımdır. Elastik örgü malzeme, kullanıcıların ayakkabının içine ve dışına kolayca kaymasını sağlar ve bu işlem, elastik manşet üzerindeki iki kayış tarafından daha da desteklenir. Ayakkabının sağladığı mükemmel yürüyüş konforunu daha da üst seviyeye taşıyan bir özelliği daha ekledik. Tırtıklı çivi profiline sahip dış taban, doğal bir yuvarlanma sürecini desteklemek için ön ayak bölgesinde gizli bir rocker ile birlikte gelir. Yastıklama sağlayan LOWA-DynaPU® orta tabanın ek yardımı ile havada yürüyormuş gibi hissedeceksiniz.

LOWA FUSION® LO, bir LOWA KAUÇUK DIŞ TABAN ile donatılmıştır. LOWA tarafından gerçek dünyadaki kullanımın zorluklarını karşılamak için tasarlanan profil tasarımı, optimize edilmiş bir kauçuk bileşiğinden yapılmıştır. Sonuç, arazide ve arazi dışında iyi çekiş sağlayan kauçuk bir dış tabandır.

Kauçuk taban LOWA® GT, köşeli profil tasarımı ile karakterize edilir. Bu özellik, kolay arazide veya şehir gezileri sırasında geniş bir temas yüzeyi ve sağlam tutuş sağlar.

LOWA FUSION® LO'nun orta tabanı, konforu artırmanın ve yorgunlukla mücadele etmenin bir yolu olarak ayağın doğal özelliklerine özel olarak uyarlanmıştır. Bu nitelikler, iç tabanda entegre yastıklama ve anatomik olarak optimize edilmiş formu kullanılarak yaratılmıştır.

LOWA FUSION® LO'da sayanın oluşturulmasında büyük parçaların kullanılması sayesinde dikişler ve malzeme çakışmaları ortadan kaldırılmıştır. Bu, konforu artıran bir özellik olan basınç noktaları olasılığını azaltır.

LOWA FUSION® LO, üzerine dış tabanın doğrudan enjekte edildiği ayakkabılardır. Bu üretim tekniği, taban ve üst kısım arasında son derece hassas ve çok güçlü bir bağ oluşturur.

 

Hafif
Bu işlem, poliüretan adı verilen bir plastik kullanır. Çok hafif bir köpük dolgudur.

 

Yastıklama
Poliüretan adı verilen plastik, çok iyi yastıklama özelliklerine sahip bir köpük dolgudur. Plastik formunu korur ve milyonlarca minik baloncuğu sık sık birbirine bastırıldığında bile orijinal durumuna geri döner. Bu da iyi bir geri tepme etkisi yaratır.

 

Geniş tasarım seçenekleri
Direkt enjeksiyon sayesinde taban çok çeşitli şekillerde tasarlanabilir. Kullanılan malzemelerin çok yönlü özellikleri, ayakkabıların çok sayıda alanda etkili olmasını sağlar.

LOWA-MONOWRAP® çerçeve ile LOWA FUSION® LO'nun orta tabanı en iyi konforu sağlar. Bu üç boyutlu orta taban tasarımı, 1995 yılında LOWA tarafından geliştirilmiştir. Çerçeve, ayağı rahatça sarar ve ayakkabı giyen kişi düz olmayan yüzeylere girdiğinde ayağı destekler. KARARLILIK ÇERÇEVESİ olan ayakkabılar için taban tasarımı hafifçe yükseltilmiştir.

 

Ayak için iyi rehberlik
Çerçevenin üç boyutlu tasarımı sayesinde ayak, ayakkabının içine optimum şekilde yerleştirilmiştir.

 

Artan konfor
Özel orta taban tasarımı, ayakkabıya rahat bir şekilde basılmasını sağlar. Ayak, üç boyutlu çerçeve tarafından hoş bir şekilde sarılır.

 

Hafif
LOWA-MONOWRAP®, poliüretan adı verilen bir plastikten yapılmıştır. Çok hafif bir malzemedir.

 

Ağırlık: 710 g/Çift 

 

Garanti Süresi
12 Ay
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı