LOWA INNOX PRO GTX LO ERKEK YÜRÜYÜŞ AYAKKABI
LOWA INNOX PRO GTX LO ERKEK YÜRÜYÜŞ AYAKKABI
LOWA INNOX PRO GTX LO ERKEK YÜRÜYÜŞ AYAKKABI
LOWA INNOX PRO GTX LO ERKEK YÜRÜYÜŞ AYAKKABI
LOWA INNOX PRO GTX LO ERKEK YÜRÜYÜŞ AYAKKABI
LOWA INNOX PRO GTX LO ERKEK YÜRÜYÜŞ AYAKKABI
LOWA INNOX PRO GTX LO ERKEK YÜRÜYÜŞ AYAKKABI
LOWA INNOX PRO GTX LO ERKEK YÜRÜYÜŞ AYAKKABI

LOWA INNOX PRO GTX LO ERKEK YÜRÜYÜŞ AYAKKABI

Marka : Lowa
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺5.790,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.211,00(KDV Dahil)

Ürün Menşei: Almanya

:

Orta kesim modellerin atletik genleri, yalnızca görünüşleri sayesinde ayakkabıyı gören herkes için aşikardır. Esnek, çok işlevli ayakkabı, her hareketi gerçekleştirebilen ve en yüksek düzeyde konfor sağlayan sağlam bir sentetik malzeme karışımından yapılmıştır. LOWA DynaPU®'dan yapılmış doğrudan enjekte edilmiş orta taban optimum yastıklama sağlarken, yenilikçi LOWA MONOWRAP® çerçeve ve yumuşak dengeleyici, her adımda optimum ayak kılavuzu sağlar. Dikişli çerçeve elemanları ile sıkı bir şekilde örülen üst malzeme, her hareket sırasında ayak kılavuzluğunu da geliştirir. Nefes alabilen ve su geçirmez GORE-TEX astar, hava kötüleştiğinde kullanıcının ayaklarının daima kuru kalmasını sağlar ve arazide zorlu yürüyüşler sırasında terlememelerine yardımcı olur. Çok işlevli ve renkli INNOX PRO GTX LO Ws, hareketsiz dururken bile hareket halinde olduğu izlenimini yaratır. Gününüzü bir park bankında oturarak geçirmek istiyorsanız, atletik ve inanılmaz derecede hafif çok yetenekli ayakkabılar tercih ettiğiniz ayakkabı olmayabilir. Bu çok yönlü ayakkabı aslında insanları hareket etmeye teşvik ediyor ve tembelliğin üstesinden gelmenin en iyi yolu.


Sağanak yağmur ve yoğun karda bile garantili hava koruması:
INNOX PRO GTX LO Ws, bir GORE-TEX membranı ile donatılmıştır. Yenilikçi teknoloji, optimum su geçirmez koruma ve nefes alabilirlik sağlar.

 

Kalıcı olarak su geçirmez
Membran güvenilir su geçirmez koruma sağlar. Ne tür bir macera planlıyor olursanız olun, ayaklarınızı hoş bir şekilde kuru tutmak için GORE-TEX teknolojisine güvenebilirsiniz.

 

Yüksek nefes alabilirlik
Optimum nefes alabilirlik düşünülerek tasarlanan GORE-TEX ayakkabılar, yoğun aktiviteler sırasında bile hoş bir rahatlık sağlar. Su ayakkabının içine giremez ve ayakkabının içinde üretilen nem GORE-TEX zarındaki milyarlarca gözenekten dışarı çıkar.

 

Rüzgar geçirmez
GORE-TEX membranı rüzgara ve havaya karşı güvenilir bir şekilde savaşır. Sonuç olarak, hava nasıl olursa olsun bir tura çıkabilirsiniz.

INNOX PRO GTX LO Ws, bir LOWA KAUÇUK DIŞ TABAN ile donatılmıştır. LOWA tarafından gerçek dünyadaki kullanımın zorluklarını karşılamak için tasarlanan profil tasarımı, optimize edilmiş bir kauçuk bileşiğinden yapılmıştır. Sonuç, arazide ve arazi dışında iyi çekiş sağlayan kauçuk bir dış tabandır.

LOWA® MULTI TRAC® tabanında kullanılan üçgen profil tasarımı, orta arazide çok işlevli dış mekan kullanımları için idealdir. Taban, hoş yuvarlanma özellikleri sağlayarak yorgunluğun yerleşmesini önlemeye yardımcı olur.

Etkili yastıklama ve gelişmiş konfor sağlamak için INNOX PRO GTX LO Ws'nin tabanı, teknik olarak zorlu bir enjeksiyon işlemiyle sayaya yapıştırılır. Üst bagaj özel olarak tasarlanmış bir kalıba yerleştirilmiştir. Daha sonra içine çeşitli PU köpük dolgu katmanları dökülür. Bu süreçte, taban ve üst birbirine yapıştırılır.

 

Hafif
Bu işlem, poliüretan adı verilen bir plastik kullanır. Çok hafif bir köpük dolgudur.

 

Yastıklama
Poliüretan adı verilen plastik, çok iyi yastıklama özelliklerine sahip bir köpük dolgudur. Plastik formunu korur ve milyonlarca minik baloncuğu sık sık birbirine bastırıldığında bile orijinal durumuna geri döner. Bu da iyi bir geri tepme etkisi yaratır.

 

Geniş tasarım seçenekleri
Direkt enjeksiyon sayesinde taban çok çeşitli şekillerde tasarlanabilir. Kullanılan malzemelerin çok yönlü özellikleri, ayakkabıların çok sayıda alanda etkili olmasını sağlar.

 

Mükemmel uyumu sağlamak için INNOX PRO GTX LO W'larda kullanılan kılıflar, kadın ayaklarının anatomisi düşünülerek özel olarak tasarlanmıştır. Sonuncusu, bir botun nihai uyumunda önemli bir rol oynar. Kadınların ayakları erkeklerin ayaklarına göre daha az hacme sahiptir. Sonuç olarak, bu sonların basamak yüksekliği ve top alanı değiştirildi.

Kadınların buzağıları erkeklerinkinden daha aşağıda başlar. Bu nedenle INNOX PRO GTX LO Ws modeli özel dolgulu kenarlarla donatılmıştır. Bu hem daha yumuşak hem de daha esnektir.

 

Ağırlık: 650 g/Çift

Garanti Süresi
12 Ay
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı