Lowa Maddox GTX Erkek Ayakkabısı Gri
Lowa Maddox GTX Erkek Ayakkabısı Gri
Lowa Maddox GTX Erkek Ayakkabısı Gri
Lowa Maddox GTX Erkek Ayakkabısı Gri
Lowa Maddox GTX Erkek Ayakkabısı Gri
Lowa Maddox GTX Erkek Ayakkabısı Gri
Lowa Maddox GTX Erkek Ayakkabısı Gri
Lowa Maddox GTX Erkek Ayakkabısı  Antrasit/Lacivert

Lowa Maddox GTX Erkek Ayakkabısı Antrasit/Lacivert

Marka : Lowa
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺6.790,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺6.111,00(KDV Dahil)

Ürün Menşei: Almanya

:

 

 

Hafif ve son derece nefes alabilen çok yönlü ayakkabı, en zorlu koşullarda bile güvenilir konfor sunan çift kalıplı LOWA DynaPU® taban ile donatılmıştır. Yenilikçi LOWA MONOWRAP® teknolojisi, zorlu arazilerde her harekette optimum ayak yönlendirmesi sağlar. Son derece nefes alabilen file malzeme en az onun kadar sağlamdır. Entegre GORE-TEX membranı sayesinde, sportif düşük ayakkabı sadece hava koşullarına dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda terli aktiviteler sırasında ayakların sürekli kuru kalmasını sağlar. Diğer açılardan da nefes alabilen çok yönlü ayakkabı bağcıklı gibi bir his veriyor, çünkü pratik Speed-Lace teknolojisi ile spor ayakkabı hızlı ve kolay bir şekilde kişisel ihtiyaçlara uyarlanabiliyor. Havadar, hafif ve su geçirmez çok işlevli ayakkabı, ister tatilde ister boş zamanınızda olsun, her türlü arazide kendinizi evinizde hisseder. Kaymaz LOWA Enduro Evo taban sayesinde, sportif çok yönlü ayakkabının her turun sonunda başlangıçta planlanandan daha fazla kilometre toplaması garanti edilir.

 

MADDOX GTX LO, bir LOWA KAUÇUK DIŞ TABAN ile donatılmıştır. Bu, optimize edilmiş bir kauçuk bileşiminden yapılmış uygulamaya özel bir profil tasarımı ile LOWA tarafından tasarlanmış bir kauçuk dış tabandır. Kauçuk dış tabanın avantajı iyi tutuştur.

Çok işlevli kullanım için optimize edilmiş kendi kendini temizleyen LOWA® ENDURO EVO kauçuk taban, çarpıcı biçimde keskin kenarlı bir profil tasarımına sahiptir. Bu nedenle birçok kullanım alanı için uygundur - günlük yaşamda ve boş zamanlarında basit yürüyüşlere.

 

Şiddetli yağmur ve karda bile garantili hava koruması: MADDOX GTX LO, bir GORE-TEX membranı ile donatılmıştır. Yenilikçi teknoloji, optimum su geçirmezlik ve nefes alabilirlik sağlar.

 

Kalıcı olarak su geçirmez
Membran güvenilir bir şekilde su geçirmezdir. Hangi macerayı planlıyor olursanız olun, ayaklarınızı kuru ve rahat tutmak için GORE-TEX teknolojisine güvenebilirsiniz.

 

Yüksek nefes alabilirlik
Optimize edilmiş nefes alabilirlik için tasarlanan GORE-TEX ayakkabılar, yoğun aktiviteler sırasında bile hoş rahatlık sağlar. İçerideki su buharı GORE-TEX zarındaki milyarlarca gözenekten kaçabilirken, su nüfuz edemez.

 

Rüzgar geçirmez
GORE-TEX membranı rüzgarı ve havayı güvenilir bir şekilde dışarıda tutar. Yani turlar her türlü hava koşulunda mümkündür.

 

MADDOX GTX LO modeli ile LOWA-MONOWRAP® çerçeve şeklindeki orta taban en iyi konforu sağlar. Bu, LOWA'nın 1995 yılında geliştirdiği üç boyutlu bir orta taban tasarımıdır. Bu çerçeve ayağı rahatça sarar ve düz olmayan yüzeylerde destekler. DESTEK ÇERÇEVESİ olan ayakkabılarda taban yapısı hafifçe yükseltilmiştir.

 

İyi ayak rehberliği
Çerçevenin üç boyutlu tasarımı sayesinde ayak, ayakkabının içine en iyi şekilde gömülür.

 

Konforda artış
Orta tabanın özel yapısı, ayakkabıya rahat bir şekilde basılmasını sağlar. Ayak, üç boyutlu çerçeve ile konforlu bir şekilde çevrelenmiştir.

 

Hafiflik
LOWA MONOWRAP® çerçevesi poliüretan plastikten yapılmıştır. Bu çok hafif bir malzemedir.

 

Etkili yastıklama ve yüksek taşıma konforu için MADDOX GTX LO'nun tabanı, teknik olarak karmaşık bir enjeksiyon kalıplama işlemi kullanılarak mile bağlanır. Ayrıca üst ayakkabı özel olarak üretilmiş bir kalıp içerisinde gelmektedir. Daha sonra buna farklı katmanlar halinde bir PU köpük eklenir. Bu, bir birim oluşturmak için doğrudan üst kısma bağlanan tabanı oluşturur.

 

Hafiflik
Bu işlemde plastik poliüretan kullanılır. Bu çok hafif bir köpük.

 

Yastıklama
Plastik poliüretan, çok iyi yastıklama özelliklerine sahip bir köpüktür. Milyonlarca minik baloncuk sık sık sıkıştırılsa bile şekillerini korurlar ve orijinal hallerine geri dönerler. Bu, iyi bir geri tepme etkisi sağlar.

Türlü tasarım seçenekleri Doğrudan enjeksiyonlu kalıplama, tabanın çok çeşitli şekillerde tasarlanmasına olanak tanır. Kullanılan malzemelerin çok yönlü özellikleri, ayakkabılar için çok yönlü bir uygulama alanı sağlar.

MADDOX GTX LO'da geniş üst bölümler kullanılarak dikişler ve malzeme çakışmaları önlenmiştir. Bu, giyim konforu üzerinde olumlu bir etkiye sahip olan olası basınç noktalarını azaltır.

 

Ağırlık: 720 g/çift

 

Garanti Süresi
12 Ay
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı