LOWA MERGER GTX LO
LOWA MERGER GTX LO
LOWA MERGER GTX LO
LOWA MERGER GTX LO
LOWA MERGER GTX LO
LOWA MERGER GTX LO
LOWA MERGER GTX LO
LOWA MERGER GTX LO

LOWA MERGER GTX LO

Marka : Lowa
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺5.790,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.632,00(KDV Dahil)

Ürün Menşei: Almanya

:

Yeni düşük kesimli MERGER GTX LO, kararlılık ve dinamizm açısından tek bir taviz vermeden çok daha fazla esneklik ve daha az ağırlıkla ilerlemenizi sağlayacaktır. Tıpkı MID-CUT modelinde olduğu gibi, LOWA DynaPU®'dan yapılmış bir orta taban ile yastıklanır ve bir LOWA MONOWRAP® çerçeve ile dengelenir. Yenilikçi bir crossover STABILITY FRAME işlevi gören bu özellik, ayağı kadın modelinde biraz daha az belirgin olan destekleyici bir "korse" ile kaplar. Son derece sağlam yırtılmaz üst kısım ve su geçirmez, nefes alabilen GORE-TEX membran, sürekli olarak yüksek düzeyde konfor sağlar. Ayrıca, anatomik olarak şekillendirilmiş LOWA DynaPU® orta taban ve eğimli topuk kenarı hoş bir yuvarlanma hareketi sağlar. Bu çok işlevli, su geçirmez ve hafif hibrit ayakkabı, pratik bir hızlı bağlama sistemi ile tamamlanır. Bir anda harekete geçmeye hazırdır ve zorlu hızlı yürüyüş maceraları ve günlük giyim için tasarlanmıştır.

MERGER GTX LO, LOWA KAUÇUK DIŞ TABAN ile donatılmıştır. LOWA tarafından gerçek dünya kullanımının zorluklarını karşılamak için tasarlanan profil tasarımı, optimize edilmiş bir kauçuk bileşiminden yapılmıştır. Sonuç, taşrada ve arazide iyi tutuş sağlayan kauçuk dış tabandır.

Kauçuk taban LOWA® GT, köşeli profil tasarımı ile karakterize edilir. Bu özellik, kolay arazide veya şehir gezileri sırasında geniş bir temas yüzeyi ve sağlam bir tutuş sağlar.

Sağanak yağmurda ve yoğun karda bile hava koşullarına karşı garantili koruma: MERGER GTX LO, bir GORE-TEX membran ile donatılmıştır. Yenilikçi teknoloji, optimum su geçirmez koruma ve nefes alabilirlik sunar.

 

Kalıcı olarak su geçirmez
Membran güvenilir su geçirmez koruma sağlar. Ne tür bir macera planlıyor olursanız olun, ayaklarınızı hoş bir şekilde kuru tutmak için GORE-TEX teknolojisine güvenebilirsiniz.

Yüksek nefes alabilirlik
Optimum nefes alabilirlik düşünülerek tasarlanan GORE-TEX ayakkabılar, yoğun aktiviteler sırasında bile hoş bir rahatlık sağlar. Su ayakkabının içine giremez ve ayakkabının içinde üretilen nem, GORE-TEX zarındaki milyarlarca gözenekten dışarı çıkar.

Rüzgar geçirmez
GORE-TEX membran, güvenilir bir şekilde rüzgar ve hava koşullarına karşı savaşır. Sonuç olarak, hava nasıl olursa olsun bir tura çıkabilirsiniz.

MERGER GTX LO'nun orta tabanı, konforu artırmak ve yorgunlukla mücadele etmek için ayağın doğal özelliklerine özel olarak uyarlanmıştır. Bu nitelikler, iç tabanda entegre yastıklama ve anatomik olarak optimize edilmiş formu kullanılarak oluşturulur.

MERGER GTX LO'da dikişler ve malzeme bindirmeleri, üst kısmın oluşturulmasında büyük parçaların kullanılması sayesinde ortadan kaldırılmıştır. Bu, konforu artıran bir özellik olan basınç noktaları olasılığını azaltır.

MERGER GTX LO, dış tabanın doğrudan enjekte edildiği bir ayakkabıdır. Bu üretim tekniği, taban ve saya arasında son derece hassas ve çok güçlü bir bağ oluşturur.

Hafif
Bu işlem, poliüretan adı verilen bir plastik kullanır. Çok hafif bir köpük dolgudur.

Yastıklama
Poliüretan adı verilen plastik, çok iyi yastıklama özelliklerine sahip bir köpük dolgudur. Plastik, milyonlarca küçük baloncuk sık sık birbirine bastırıldığında bile şeklini korur ve orijinal durumuna geri döner. Bu da iyi bir geri tepme etkisi yaratır.

Çok çeşitli tasarım seçenekleri
Direkt enjeksiyon sayesinde taban çok çeşitli şekillerde tasarlanabilir. Kullanılan malzemelerin çok yönlü özellikleri, ayakkabıların çok sayıda alanda etkili olmasını sağlar.

MERGER GTX LO'nun orta tabanı, LOWA-MONOWRAP® çerçeve ile en iyi konforu sağlar. Bu üç boyutlu orta taban tasarımı, 1995 yılında LOWA tarafından geliştirilmiştir. Çerçeve, ayakkabı kullanıcısı engebeli yüzeylerde ilerlemeye kalkıştığında ayağı rahatça kavrar ve destekler. STABILITY FRAME'li ayakkabılar için taban tasarımı biraz yükseltilmiştir.

Ayak için iyi rehberlik
Çerçevenin üç boyutlu tasarımı sayesinde ayak, ayakkabının içine en iyi şekilde yerleştirilmiştir.

Artan konfor
Özel orta taban tasarımı, ayakkabının içine tam oturmasını sağlar. Ayak, üç boyutlu çerçeve tarafından hoş bir şekilde tutulur.

Hafif
LOWA-MONOWRAP®, poliüretan adı verilen bir plastikten yapılmıştır. Çok hafif bir malzemedir.

Orta taban, ayakkabının yuvarlanma özelliklerine ve sönümlemesine en çok katkıda bulunan unsurdur. MERGER GTX LO'da bu orta taban özel olarak geliştirilmiş bir plastikten yapılmıştır: LOWA DynaPU®. Özel özelliği: Binlerce kez birbirine bastırıldığında bile eski haline getirme gücünü koruyor. Sonuç olarak, bitmiş botlar, siz onlarla kilometrelerce yürüdükten sonra bile olağanüstü yastıklama özelliklerini koruyacaktır.

İyi konfor
Özel malzeme geliştirme, iyi yastıklama özellikleri ile karakterize edilir. Sonuç olarak, uzun yürüyüşlerde bile yürüme konforu ve yuvarlanma özellikleri fark edilir şekilde artırıldı.

İyi geri tepme etkisi
Poliüretan adı verilen plastik, çok iyi yastıklama özelliklerine sahip bir köpük dolgudur. Plastik, milyonlarca küçük baloncuk sık sık birbirine bastırıldığında bile şeklini korur ve orijinal durumuna geri döner. Bu da iyi bir geri tepme etkisi yaratır.

Hafif
Poliüretan adı verilen plastik çok hafif bir köpük dolgudur. Sonuç, en iyi konforu sunan bir tabandır.

Ağırlık

730 gr/Çift (İngiltere 8)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı