LOWA MERGER GTX MID
LOWA MERGER GTX MID
LOWA MERGER GTX MID
LOWA MERGER GTX MID
LOWA MERGER GTX MID
LOWA MERGER GTX MID
LOWA MERGER GTX MID

LOWA MERGER GTX MID

Marka : Lowa
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺6.490,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.841,00(KDV Dahil)

Menşei Ülke: Almanya

:

HİBRİT ÇOKLU YETENEKLER – MÜKEMMEL ÇERÇEVELİ

 

Anatomik şekilli LOWA DynaPU® orta taban ve eğimli topuk kenarı, yeni MERGER GTX MID'in gerçekte ne kadar dinamik olduğunu gösteriyor. Bu özellikler yalnızca yürürken ayaklarınızın yerle temasını geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda genel yuvarlanma özelliklerini de geliştirir. Takviye elyaflarının boylamasına ve enine dokumaları sayesinde son derece dayanıklı hale getirilen son derece dayanıklı yırtılmaz üst malzeme sayesinde optimum hareket özgürlüğü de sağlanır. Zorlu yürüyüş yapan ayaklar ihtiyaç duydukları dengeyi, LOWA MONOWRAP®'ı neredeyse bir dış iskelet gibi saran yükseltilmiş çapraz STABİLİTE ÇERÇEVESİ'nden kazanır. Bu, kadın modelinde biraz daha az belirgin olan destekleyici bir “korse” yaratır. Sonuç, pratik hızlı bağlama sistemi ve entegre bağcık cebi yardımıyla kutudan çıktığı gibi kullanıma hazır, çok işlevli, su geçirmez ve hafif bir MID-CUT hibrit ayakkabıdır. Zorlu hızlı yürüyüş maceraları ve günlük kullanım için tasarlandı.

 


OPTİMAL KAUÇUK BİLEŞİMİ İLE DIŞ TABAN

 

MERGER GTX MID, LOWA KAUÇUK DIŞ TABAN ile donatılmıştır. LOWA tarafından gerçek dünyadaki kullanımın zorluklarını karşılamak üzere tasarlanan profil tasarımı, optimize edilmiş kauçuk bileşiğinden yapılmıştır. Sonuç, dağlık arazide ve arazi koşullarında iyi tutuş sağlayan kauçuk bir dış tabandır.

LOWA® GT kauçuk taban, açılı profil tasarımıyla öne çıkar. Bu özellik, kolay arazilerde veya şehir gezileri sırasında geniş bir temas yüzeyi ve sağlam bir kavrama sağlar.

 

 

HAVA KOŞULLARINA GARANTİLİ KORUMA

 

Sağanak yağmurda ve şiddetli karda bile hava koşullarına karşı garantili koruma: MERGER GTX MID, GORE-TEX membranla donatılmıştır. Yenilikçi teknoloji, optimum su geçirmez koruma ve nefes alabilirlik sağlar.

Kalıcı olarak su geçirmez
Membran güvenilir su geçirmez koruma sağlar. Ne tür bir macera planlıyor olursanız olun, ayaklarınızı hoş bir şekilde kuru tutmak için GORE-TEX teknolojisine güvenebilirsiniz.

Yüksek nefes alabilirlik
Optimum nefes alabilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanan GORE-TEX ayakkabılar yoğun aktiviteler sırasında bile hoş bir rahatlık sağlar. Su ayakkabının içine nüfuz edemez ve ayakkabının içinde üretilen nem, GORE-TEX membranındaki milyarlarca gözenekten dışarı çıkar.

Rüzgar geçirmez
GORE-TEX membran rüzgara ve hava koşullarına güvenilir bir şekilde karşı koyar. Sonuç olarak hava nasıl olursa olsun tura çıkabilirsiniz.

 

 

TAM KONFOR

MERGER GTX MID'in orta tabanı, konforu artırmanın ve yorgunlukla mücadele etmenin bir yolu olarak ayağın doğal özelliklerine özel olarak uyarlandı. Bu nitelikler, iç tabandaki entegre yastıklama ve anatomik olarak optimize edilmiş form kullanılarak yaratılmıştır.

 

DAHA FAZLA RAHATLIK İÇİN DAHA AZ DİKİŞ

MERGER GTX MID'de üst kısmın oluşturulmasında büyük parçaların kullanılması sayesinde dikişler ve malzeme çakışmaları ortadan kaldırılmıştır. Bu, konforu artıran bir özellik olan basınç noktaları olasılığını azaltır.

 

TABAN İLE ÜST ARASINDAKİ BAĞ

MERGER GTX MID, dış tabanın doğrudan enjekte edildiği ayakkabıdır. Bu üretim tekniği, taban ile üst kısım arasında son derece hassas ve çok güçlü bir bağ oluşturur.

Hafif
Bu işlemde poliüretan adı verilen bir plastik kullanılır. Çok hafif bir köpük dolgudur.

Yastıklama
Poliüretan adı verilen plastik, çok iyi tamponlama özelliklerine sahip bir köpük dolgudur. Milyonlarca küçük baloncuk sık sık birbirine bastırıldığında bile plastik formunu koruyor ve orijinal durumuna geri dönüyor. Bu da iyi bir geri tepme etkisi yaratır.

Çok çeşitli tasarım seçenekleri
Direkt enjeksiyon sayesinde taban çok çeşitli şekillerde tasarlanabilmektedir. Kullanılan malzemelerin çok yönlü özellikleri ayakkabıların çok sayıda alanda etkili olmasını sağlıyor.

 

RAHAT ÇERÇEVELİ

LOWA MONOWRAP® çerçevesiyle MERGER GTX MID'in orta tabanı en iyi konforu sağlar. Bu üç boyutlu orta taban tasarımı 1995 yılında LOWA tarafından geliştirildi. Çerçeve ayağı rahatça sarar ve ayakkabı kullanıcısı düz olmayan yüzeylerde ilerlerken ayağı destekler. STABILITY ÇERÇEVELİ ayakkabılar için taban tasarımı hafifçe yükseltilmiştir.

Ayak için iyi rehberlik
Çerçevenin üç boyutlu tasarımı sayesinde ayak ayakkabıya en iyi şekilde yerleşir.

Artan konfor
Özel orta taban tasarımı ayakkabının içine tam oturmasını sağlar. Ayak, üç boyutlu çerçeve tarafından hoş bir şekilde kavranır.

Hafif
LOWA-MONOWRAP® poliüretan adı verilen bir plastikten yapılmıştır. Oldukça hafif bir malzemedir.

 

DİKKAT ÇEKEN YUMUŞATMA ADIMLARINIZA YAYLANDIRIR

Orta taban, ayakkabının yuvarlanma özelliklerine ve yastıklamaya en büyük katkıyı sağlayan unsurdur. MERGER GTX MID'deki bu orta taban özel olarak geliştirilmiş bir plastikten yapılmıştır: LOWA DynaPU®. Özel özelliği: Binlerce kez birbirine bastırıldığında bile eski haline getirme gücünü korur. Sonuç olarak, bitmiş botlar, kilometrelerce yürüdükten sonra bile olağanüstü yastıklama özelliklerini koruyacaktır.

İyi konfor
Özel malzeme gelişimi, iyi yastıklama özellikleriyle karakterize edilir. Sonuç olarak, uzun yürüyüşler sırasında bile yürüme konforu ve yuvarlanma özellikleri gözle görülür şekilde arttı.

İyi geri tepme etkisi
Poliüretan adı verilen plastik, çok iyi tamponlama özelliklerine sahip bir köpük dolgudur. Milyonlarca küçük baloncuk sık sık birbirine bastırıldığında bile plastik formunu koruyor ve orijinal durumuna geri dönüyor. Bu da iyi bir geri tepme etkisi yaratır.

Hafif
Poliüretan adı verilen plastik çok hafif bir köpük dolgudur. Sonuç, en iyi konforu sunan bir tabandır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı