Lowa Vento Erkek Ayakkabı Lacivert
Lowa Vento Erkek Ayakkabı Lacivert
Lowa Vento Erkek Ayakkabı Lacivert
Lowa Vento Erkek Ayakkabı Lacivert
Lowa Vento Erkek Ayakkabı Lacivert
Lowa Vento Erkek Ayakkabı Lacivert
Lowa Vento Erkek Ayakkabı Lacivert
Lowa Vento Erkek Ayakkabı Lacivert
Lowa Vento Erkek Ayakkabı Lacivert

Lowa Vento Erkek Ayakkabı Lacivert

Marka : Lowa
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺3.600,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺3.240,00(KDV Dahil)

Ürün Menşei: Almanya

:

Şehirde de kendilerini göstermek isteyen outdoor hayranları, spor ayakkabı ve gündelik boş zaman modelinin mükemmel kombinasyonuna aşık olacaklar. Atletik kesimli çok işlevli ayakkabı, geniş işlev yelpazesiyle mükemmel bir uyum sağlar. Bu, kısmen ayakkabının benzersiz topuğa oturan kayışıyla sağlanan bir kalitedir. Optimum ayak kılavuzu oluşturan yenilikçi orta ayak dengeleyici çerçeve daha da fazla konfor sağlar. Kullanıcıların ayakkabıya adım atmasını çok daha kolay hale getirmek için sportif spor ayakkabı, bireysel olarak ayarlanabilen ve elastik bir bağcık sistemi ile donatılmıştır. LOWA kauçuk taban optimum tutuş sağlarken, LOWA DynaPU+®'dan yapılmış orta taban, sistematik olarak değiştirilmiş bir malzeme bileşiminin yardımıyla ekstra bir konfor artışı sağlar. Yeni VENTO hem atletik hem de rahattır, hem günlük hem de boş zaman kullanımlarında en yüksek düzeyde konfor sağlamasını sağlayan iki özellik. Mid-cut modellerin atletik genleri herkes için aşikardır. Bu fonksiyonel ve atletik ayakkabı özellikle şehir yaşamının solmaya başladığı yerlerde parlayacak.

VENTO, bir LOWA KAUÇUK DIŞ TABAN ile donatılmıştır. LOWA tarafından gerçek dünyadaki kullanımın zorluklarını karşılamak için tasarlanan profil tasarımı, optimize edilmiş bir kauçuk bileşiğinden yapılmıştır. Sonuç, arazide ve arazi dışında iyi çekiş sağlayan kauçuk bir dış tabandır.

LOWA® Urban Trail'in, tam da bu amaç için optimize edilmiş bir profil tasarımı sayesinde şehirde veya hafif arazide en iyi konforu sağlaması garanti edilmektedir. Profil kanalları, nemi ve kiri en iyi şekilde geri püskürtecek şekilde tasarlanmıştır. Güncellenmiş profil tasarımı uyumlu yuvarlanma özellikleri sağlar.

Üst kısmın oluşturulmasında büyük parçaların kullanılması sayesinde VENTO'da dikişler ve malzeme çakışmaları ortadan kaldırılmıştır. Bu, konforu artıran bir özellik olan basınç noktaları olasılığını azaltır.

VENTO'da LOWA DynaPU®+ kullanılır. Ayakkabıların orta tabanında kullanılan özel olarak geliştirilmiş köpük dolgudur. Ayakkabının yuvarlanma özelliklerinde ve yastıklamasında önemli bir rol oynar. Yeni LOWA DynaPU®+, özel hücre yapısı sayesinde daha da iyi iyileşme davranışı sunar. Bu da sporcular için geliştirilmiş bir geri tepme etkisi yaratır. Sürekli kullanımda bile, kurtarma davranışı yüksek performans özelliklerinden hiçbirini kaybetmez.

 

İyi geri tepme etkisi
Poliüretan adı verilen plastik, çok iyi yastıklama özelliklerine sahip bir köpük dolgudur. Plastik formunu korur ve milyonlarca minik baloncuğu sık sık birbirine bastırıldığında bile orijinal durumuna geri döner. Bu da iyi bir geri tepme etkisi yaratır.

 

İyi konfor
Özel malzeme geliştirme, iyi yastıklama özellikleri ile karakterize edilir. Sonuç olarak, uzun yürüyüşler sırasında bile yürüme konforu ve yuvarlanma özellikleri belirgin şekilde artırıldı.

 

Hafif
Poliüretan adı verilen plastik, çok hafif bir köpük dolgudur. Sonuç, en iyi konfor biçimini sunan bir tabandır.

 

Ağırlık: 650 g/Çift

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR